MOTOSERCE 2015 SOCHACZEW

MOTOSERCE 2015 SOCHACZEW

 

 

MOTOSERCE to ogólnopolska akcja zbiórki krwi organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W tym roku na terenie naszego miasta stowarzyszenie "Boruta Sochaczew" po raz 7 zorganizuje imprezę otwartą dla jego mieszkańców, podczas której oprócz zbiórki krwi odbędzie się również koncert charytatywny dla Mateusza Piskorowskiego walczącego z glejakiem IV stopnia, czyli bardzo złośliwym nowotworem mózgu. ( "Pomóżmy Mateuszowi wygrać z rakiem" ). Podczas finałowego pikniku zorganizowane zostaną również badania mammograficzne oraz pokazy ratownictwa medycznego. Tegoroczna impreza, będzie przygotowana na naprawdę dużą skalę i atrakcji nie zabraknie. Z pewnością wszystkie kategorie wiekowe znajdą tu coś dla siebie poczynając od najmłodszych dobrze bawiących się korzystając z udostępnionych atrakcji kończąc na starszych, którzy będą mieli okazję przeprowadzić kilka rutynowych badań takich jak mierzenie cukru, ciśnienia czy cholesterolu.

NASZA FIRMA ZDECYDOWAŁA SIĘ WESPRZEĆ MATEUSZA PRZEKAZUJĄC FANTY W POSTACI LAPTOPÓW NA LICYTACJĘ, KTÓREJ DOCHÓD ZOSTANIE PRZEKAZANY NA JEGO LECZENIE.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH NASZYCH KLIENTÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ IMPREZIE. WARTO POMAGAĆ !

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów na nasz nowy serwis - BIZNESOWEKOMPUTERY.PL - sklep internetowy online z poleasing...

Data dodania: 2018-05-28 16:48:00

IT REMARKETING to już ponad 14 lat działalności na rynku
 

lub skorzystaj z formularz kontaktowy